تبلیغات در گوگل

Google AdWords چیست؟

AdWords چیست؟ Google AdWords سیستم تبلیغاتی گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان بر اساس کلمات کلیدی خاصی پیشنهاد می کنند تا تبلیغات تبلیغی قابل نمایش در نتایج جستجوی Google ظاهر شوند. از آنجا که تبلیغ کنندگان برای پرداخت این کلیک ها پرداخت می کنند، این به این معنی است که Google از جستجو پول می گیرد. این Infographic کمک خواهد کرد که درک کنید چگونه AdWords کار می کند، جزئیات حراج AdWords، روند مشارکت و توضیح عوامل مهم مانند نمره کیفیت و هزینه هر کلیک را توضیح می دهد. اگر از شما میخواهید “چگونه AdWords کار کند؟” این infographic برای شما است!


گوگل ادوردز

Google AdWords چقدر هزینه دارد؟
بسیاری از عوامل می توانند هزینه تبلیغات تبلیغات AdWords را برای کسب و کار شما تحت تاثیر قرار دهند. در مورد این هزینه ها، چگونگی انجام قیمت ها و میانگین هزینه هر کلیک برای تبلیغ کنندگان در راهنمای ما اطلاعاتی در مورد “چقدر هزینه AdWords چقدر است؟


چگونه با Google AdWords تبلیغ کنیم

شرکت ها می توانند با باز کردن یک حساب گوگل ادوردز در گوگل تبلیغ کنند. در مورد نحوه استفاده بیشتر از Google AdWords در اینجا بیشتر بدانید. یا مسیر ثابت شده برای موفقیت در AdWords را در «چگونه از Google AdWords» استفاده کنید.


چگونه قیمت معاملات AdWords چگونه کار می کند؟

موقعیت واقعی آگهی شما با رتبه بندی آگهی شما تعیین می شود (میزان امتیازدهی حداکثر بازخورد). بالاترین سطح آگهی رتبه اول آگهی را می گیرد. CPC واقعی شما براساس رتبه آگهی بالاترین آگهی زیر شما توسط امتیاز کیفیت شما تعیین می شود. تنها استثناء این قانون زمانی است که شما تنها پیشنهاد دهنده یا کمترین پیشنهاد در حراج AdWords هستید؛ سپس حداکثر قیمت هر کلیک را پرداخت می کنید! پیشنهادات AdWords به شدت مجازات تبلیغاتی که با نمرات کم کیفیت ارائه می دهند، مجازات می شود. برعکس، کسانی که دارای نمرات با کیفیت بالا هستند رتبه های تبلیغی بالاتر و CPC پایین تر را دریافت می کنند.


CPC چیست؟

CPC، یا هزینه هر کلیک، میزان تبلیغاتی است که هر زمان که کسی بر روی تبلیغ AdWords خود کلیک کند، پرداخت می کند.


CPC چگونه کار می کند؟

CPC شما با رقابت پذیری کلمات کلیدی شما، حداکثر پیشنهادات شما و نمرات کیفیت شما تعیین می شود. گران ترین کلمات کلیدی در Google AdWords را یاد بگیرید


میانگین هزینه برای هر کلیک در AdWords چیست؟

میانگین هزینه کلیک روی AdWords بر اساس کلیدی و صنعت متفاوت است، اما تقریبا ۲٫۳۲ دلار در شبکه جستجو و ۰٫۵۸ دلار در شبکه نمایش داده شده است. در اینجا میانگینهای میانگین AdWords را بدست آورید


نمره کیفیت گوگل چیست؟

این یک متاتریدر Google است که برای تعیین اینکه تبلیغات شما به چه کاربر مربوط و مفید است، اساسا بر اساس CTR تبلیغ شما، ارتباط با کلیدواژه و کیفیت صفحه هدایت شما تعیین شده است. بالاترین نمره کیفیت شما، بهتر است: کلمات کلیدی با کیفیت بالا، پول شما را صرفه جویی کرده و رتبه بندی های تبلیغی بیشتری را کسب می کنند.


چگونه گوگل تعیین آنچه شما پرداخت می کنید؟

هزینه ها توسط حداکثر پیشنهاد شما، امتیاز کیفیت شما و رقابت پذیری کلمه کلیدی تعیین می شود.


رتبه گوگل چیست؟

رتبه گوگل رتبه تبلیغات تبلیغات شرکت در صفحه موتور جستجو بر اساس ترکیبی از حداکثر پیشنهاد و نمره کیفیت شرکت است.


رتبه آگهی در مقابل نمره کیفیت

رتبه آگهی این است که چقدر صفحه نمایش تبلیغات نمایش داده خواهد شد. نمره کیفیت از سوی دیگر با ارتباط و سودمندی به جستجوگر تعیین شده است و تنها بخشی از روند موقعیت یابی تبلیغات است. از سال ۲۰۱۳، نمره کیفیت گوگل بیشتر و بیشتر ارزشمند است، زیرا میانگین نمره کیفیت از ۷ تا ۵ تغییر کرده است.


موقعیت تبلیغات در AdWords چیست؟

موقعیت تبلیغ در موقعیت صفحه نتایج جستجو موتور است که در آن تبلیغات به نظر می رسد در رابطه با تمام آگهی های دیگر.


CPC واقعی چیست؟

CPC واقعی مبلغی است که یک تبلیغ کننده هر بار که یک کلیک جستجوگر روی تبلیغات خود می کند پرداخت می کند. این شماره بسته به سایر تبلیغ کنندگان در حراج متفاوت است و همیشه کمتر از حداکثر قیمت پیشنهاد شده است.

چگونه AdWords محاسبه CPC واقعی را انجام می دهد؟
CPC واقعی با تقسیم رتبه آگهی رقیب زیر آنها (رتبه آگهی به آمار) با نمره کیفیت به اضافه $ ۰٫۰۱ تعیین می شود.


روش های پیشنهاد جایگزین چیست؟

روش های پیشنهاد جایگزین عبارتند از CPM و CPA.


پیشنهاد قیمت CPM چیست؟

قیمت گذاری CPM بر اساس برداشت است و می تواند در کنار قیمت CPC مورد استفاده قرار گیرد.


CPC در مقابل CPM

CPC هزینه تبلیغات است که بر اساس تعداد کلیک هایی که دریافت می کند در حالی که CPM هزینهای برای تبلیغات است که براساس تعداد دفعات نمایش آن است. هر دو روش را می توان همزمان استفاده کرد.


کلمات کلیدی AdWords چیست؟

کلمات کلیدی در AdWords کلمات و عباراتی هستند که تبلیغ کنندگان با آن مواجه می شوند، به این امید که تبلیغات آنها در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) ظاهر شود، زمانی که افراد در جستجوی این محصولات یا خدمات هستند. به عنوان مثال، اگر شما به فروش آنلاین کفش بروید، شما ممکن است بر روی کلمات کلیدی مانند “کفش ورزشی نایک” و “کتک کاری” استفاده کنید. تحقیق کلید واژه فرآیند استفاده از ابزارها و داده ها برای تعیین اینکه کدام کلمات کلیدی احتمالا به ترافیک مربوط به تبلیغات شما و سایت شما هدایت می کند.


بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو اقدام بهبود بصری سایت یا صفحه شما در یک صفحه نتایج موتور جستجو از طریق روش های آلی است. این را می توان با استفاده از کلمات کلیدی جستجو در محتوای خود انجام می شود به طوری که یک موتور جستجو می تواند سایت خود را سریع تر و با دقت بیشتری پیدا کند. مجوز سایت و نمایه پیوند شما نیز در رتبه بندی موتور جستجوی شما نقش دارند.

شبکه نمایش Google چگونه کار میکند؟
Google Display Network یا GDN یک شبکه بسیار بزرگ از سایتهایی است که به Google اجازه می دهد تبلیغات نمایش داده شوند که بیش از ۹۰٪ از کاربران اینترنت را به خود جلب می کنند! به طور کلی تبلیغ کنندگان دریافتند که کلیکهای Display Network ارزانتر از هزینههای شبکهی جستجو هستند. و با توجه به روش های هدف قرار دادن شما، CTR می تواند بالا باشد و CPA کم است.


یک گروه تبلیغی در Google AdWords چیست؟ گروه های تبلیغاتی چگونه کار می کنند؟

یک گروه تبلیغی یک ظرف برای تبلیغات AdWords، کلمات کلیدی و صفحات فرود است. گوگل تمایل به پاداش تبلیغاتی دارد که کمپین های AdWords را با گروه های تبلیغاتی محکم ایجاد می کنند. مهم نیست که همه کلمات کلیدی خود را در یک گروه تبلیغ قرار دهید، بلکه برای سازماندهی کلمات کلیدی خود به تم ها.


آگهی مربوط به آگهی در AdWords چیست؟

مرتبط بودن آگهی اندازه گیری میزان ارتباط کلمه کلیدی شما با قیمت تبلیغات شماست و همچنین میزان کلماتی که کلمات کلیدی شما با پیام تبلیغ شما و صفحات مربوطه مطابقت دارند. ارتباط آگهی و کلمات کلیدی می تواند میزان کلیک و امتیازات شما را بهبود بخشد.

 

من در Google تبلیغ میکنم چگونه انجام می دهم؟
در WordStream، ما دهها هزار حساب گوگل AdWords را از سراسر جهان، در تمام انواع صنایع مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ایم. ساده ترین راه برای دیدن اینکه چگونه در PPC Google انجام می دهید این است که عملکرد PPC خود را نسبت به تبلیغ کنندگان مشابه در صنعت خود محاسبه کنید و محدوده را صرف کنید. خوشبختانه WordStream یک ابزار رایگان برای آن است. برای ارائه Google AdWords Grader به ماژول رایگان کلیک کنید.