طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی: وب سایت های تجارت الکترونیک در سراسر ما ظاهر می شوند. آیا همه آنها موفق بوده اند؟ نه. اکثر شکست میخورند اما چرا؟ یکی از رایج ترین دلایل: آنها قبل از ایده هایی که کسب و کار دارند، نیازی به کاربر ندارند.

تجربه کاربری خوب یکی از ویژگی های کلیدی هر فروشگاه اینترنتی موفق است و بدون توجه به این یکی از جنبه ها، شما در نبردی سخت برای فروش در اختیار دارید. و چگونه تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهید؟ در ابتدا، طراحی فروشگاه شما.

بیایید الهام بگیریم:
در اینجا وب سایتهای مورد علاقه الکترونیک من در سال ۲۰۱۸ است که از پایگاه داده وب سایت ما در کل تجارت الکترونیکی تهیه شده است. این وبسایت ها باید به شما در مورد عناصر موردنظر شما توجه داشته باشند و بعضی از اشاره گران به چگونگی ارائه تجربه کاربر غنی را از طریق ویژگی های وب سایت اضافی و تم های خوب ارائه دهید.(طراحی فروشگاه اینترنتی).

طراحی فروشگاه اینترنتی

در مطالعات تجارتی دیجیتال ۳۶۰، مصرف کننده دلایل ذیل برای اینکه چرا در وب سایت های مارکدار بیش از آمازون فروشگاه می کند، گزارش داده است:

آنها احساس تعلق دارند.
آنها به دنبال کارکنان آگاهانه هستند.
آنها سیاست های بازگشت آسان را می خواهند.
واضح است:

اگر مایل هستید که کاربران از فروشگاه وردپرس خود بازدید کنند و از آن خرید کنند – در آنجا می توانید تجربه کاربر پس از فروش را کنترل کنید، بر خلاف آمازون، شما نیاز به یک طراحی مبتنی بر تبدیل دارد که باعث می شود بازدیدکنندگان شما احساس کنند که بخشی از یک جامعه هستند و به شما اعتماد می کنند.

بهترین طراحی کلی وب سایت تجارت الکترونیک
بهترین طراحی وب سایت تجارت الکترونیک به سایت هایی که در ایجاد یک تجربه کاربری عالی، سازگاری نام تجاری، UX واکنش پذیر و دوستانه همراه، و پرداخت سریع، اهدا می شود.
طراحی فروشگاه اینترنتی

فصل جدید، یک نام تجاری P & G، عملکرد علامت تجاری دیجیتال دیجیتال را از لحاظ نوآوری و تعامل با مصرف کننده در سایت خود تقلید می کند.

از آزمونها تا بسته نرم افزاری و همه چیز در میان، فصل جدید یک تجربه شخصی و شخصی را برای مشتریان و چشم انداز خود فراهم می کند.

آنها همچنین تست rigourous A / B را برای ایجاد بهترین تجربه کاربری امکان پذیر کرده اند.

طبق گزارش تیم جدید:

در کمتر از یک سال، فروشگاه اینترنتی ما از یک وب سایت نام تجاری ۰ دلار به یک کانال پرطرفدار، هفت رقمی، با توجه به طراحی سایت فوق العاده ما، رفته است.

بهینه سازی تبدیل از حالت راه اندازی تقریبا ۰٫۴٪ تا تقریبا ۲٪ از طریق استفاده از آزمایش تکراری افزایش یافته است.